Podívejte se, jak létající jelen narazil do pickupu na prodej právě ve chvíli, kdy kupující dorazí


Jeleni jsou známí svou neuvěřitelnou schopností skákat, ale toto video, které na Facebooku sdílel Jay Vaugh z jižního New Jersey, posouvá věci na novou úroveň. Záběry byly pořízeny domácí bezpečnostní kamerou, na nichž jelen nečekaně běží a skáče přes dvě auta na příjezdové cestě a nakonec narazí do Chevy Silverado z roku 2007. Výška, vzdálenost a ladnost skoku jelena jsou skutečně pozoruhodné, i když by nedokázal přilepit podestu. Načasování jelena však nemohlo být horší.

Podle Vaughnova příspěvku bylo Silverado, do kterého jelen narazil, nedávno zveřejněno na Facebook Marketplace a byl u něj seřazen potenciální kupec. Na videu můžete vidět, jak údajný kupec zastavuje před domem, když jelen náhle sprintuje do dohledu. Z pravé strany obrazovky jelen vyskočí a snadno vyčistí Pontiac Vibe i Hondu CR-V, jako by měl křídla. Poté přistane břichem jako první na straně postele Silverada a promáčkne ji přímo před majitelem a kupujícím. Poté, co dopadl do korby náklaďáku, nešikovně vyskočil a cestou dolů do náklaďáku znovu kopl.

Nejsem si jistý, jestli jsem kdy viděl video, které by obsahovalo tak půvabnou atletiku následovanou takovým epickým selháním spolu s nejhorším možným načasováním. Můžete vidět kupce, jak vystupuje ze svého Tahoe, když jelen narazí do náklaďáku, který chtějí koupit. Zaplatil bych peníze, abych tam byl na ten rozhovor.

Zde je otázka za tisíc dolarů: koupil kupující vůz i s čerstvým poškozením? Vaughn v odpovědi na některé komentátory tvrdí, že to koupili, jen se slevou 1 000 $.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com