Jaguar E-Pace 2024 – Vzhled, výbava, konkurenti – Novinky automobilového průmyslu


Jaguar E-Pace je perfektní vůz pro ty, kteří hledají luxus, výkon a styl. Jeho elegantní design a výkonný motor z něj dělají skvělou volbu pro ty, kteří požadují to nejlepší. E-Pace je nabitý funkcemi, díky kterým se odlišuje od konkurence. Od pokročilého informačního a zábavního systému až po pohodlný interiér E-Pace jistě potěší. E-Pace je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vůz nabízející luxusní jízdu a dostatek výkonu. Jaguar E-Pace 2024 – všechny vlastnosti tohoto vozu v našem článku.

Vzhled

Jaguar E-Pace se vyznačuje elegantním, aerodynamickým exteriérem s jedinečnou mřížkou chladiče a tvarovanou kapotou. Má svalnatý postoj a široké podběhy kol, které mu dodávají sportovní vzhled. Vozidlo je vybaveno řadou exteriérových prvků, včetně LED světlometů, elektricky sklopných vnějších zpětných zrcátek a elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru. Dodává se také s řadou designů litých kol. Vzhled modelu E-Pace je navržen tak, aby vypovídal. Je k dispozici v řadě poutavých barev, včetně Glacier White, Yulong White a Firenze Red. Jaguar E-Pace 2024 – všechny informace o tomto voze zde!

Motor

Jaguar E-Pace je poháněn řadou motorů, včetně 2,0litrového přeplňovaného čtyřválcového motoru a 2,0litrového turbodieselového motoru. Nabízí také řadu funkcí zvyšujících výkon, jako je systém Adaptive Dynamics. Vozidlo je vybaveno osmistupňovou automatickou převodovkou a systémem pohonu všech kol. Dodává se také s řadou jízdních režimů, včetně Eco, Comfort, Dynamic a Rain/Ice/Snow. E-Pace je schopen dosáhnout maximální rychlosti 135 mph a dokáže zrychlit z 0-60 mph za pouhých 7,3 sekundy. Má spotřebu paliva až 33 mpg, což z něj činí ekonomickou volbu pro řidiče. Jaguar E-Pace 2024 – níže najdete všechny konkurenty tohoto modelu auta.

Interiér

Interiér vozu Jaguar E-Pace je navržen pro pohodlí a komfort. Vyznačuje se řadou luxusních materiálů, včetně kůže a dřevěného obložení. Má také řadu technologických funkcí, jako je 10palcový dotykový informační systém. Vozidlo je vybaveno řadou možností sedadel, včetně vyhřívaných a ventilovaných předních sedadel. Dodává se také s řadou odkládacích přihrádek, včetně odkládací přihrádky a středové konzoly. E-Pace je také vybaven řadou praktických funkcí, jako je elektricky nastavitelný sloupek řízení, panoramatické střešní okno a zadní kamera. Nabízí také řadu bezpečnostních prvků, jako je asistent pro jízdu v pruzích a adaptivní tempomat.

Cena

Jaguar E-Pace je k dispozici v řadě úrovní výbavy s cenami od 38 000 USD. Vyšší úrovně výbavy přicházejí s řadou dalších funkcí, jako je prémiový zvukový systém a elektricky ovládané zadní výklopné dveře. Vozidlo je k dispozici také s řadou volitelných paketů, jako je Black Pack a R-Dynamic Pack. Tyto pakety přidávají řadu funkcí, jako je sportovní design exteriéru a sportovně laděný podvozek. E-Pace je také k dispozici s řadou možností financování, včetně leasingu a úvěru. Má také nárok na řadu pobídek, jako jsou nabídky cash back a slevy pro absolventy vysokých škol.

Bezpečnost

Jaguar E-Pace je vybaven řadou bezpečnostních prvků, jako je pokročilý systém airbagů a sledování mrtvého úhlu. Má také řadu asistenčních funkcí řidiče, jako je adaptivní tempomat a asistent udržování v jízdním pruhu. Vozidlo je také vybaveno řadou prvků aktivní bezpečnosti, jako je autonomní nouzové brzdění a upozornění na průjezd za vozidlem. Dodává se také s řadou prvků pasivní bezpečnosti, jako je ochrana proti bočnímu nárazu a zpětná kamera. E-Pace také přichází s řadou asistenčních funkcí pro řidiče, jako je 360stupňový parkovací asistent a systém rozpoznávání dopravních značek. Nabízí také řadu funkcí zaměřených na řidiče, jako je head-up displej a monitor pozornosti řidiče.

Barvy

Jaguar E-Pace je k dispozici v řadě barev, včetně modré Loire, červené Caldera a Ebony. Nabízí také řadu exteriérových akcentů, jako je černá střecha a řada designů litých kol. Vozidlo je také k dispozici s řadou dvoubarevných možností, jako je černá Narvik a šedá Corris. Nabízí také řadu barev interiéru, jako je Jet a Ivory. E-Pace je k dispozici také s řadou exteriérových akcentů, jako je černá mřížka chladiče a řada grafických prvků karoserie. Nabízí také řadu interiérových akcentů, jako je dřevěné obložení a řadu možností koženého čalounění.

Výbava

Jaguar E-Pace nabízí různé výbava, ze kterých si můžete vybrat. Od sportovní výbavy S až po luxusní R-Dynamic, je tu něco pro každého. E-Pace je dodáván s řadou motorů a převodovek, takže si jízdu můžete přizpůsobit podle svých představ. Můžete si také vybrat z různých balíčků, jako je balíček Dynamic Handling Package, abyste ze svého E-Pace vytěžili maximum. E-Pace nabízí také řadu bezpečnostních prvků, jako je asistent pro jízdu v pruzích a adaptivní tempomat, které vás udrží v bezpečí na silnici.

Rozměry

Jaguar E-Pace je kompaktní SUV s délkou 4 395 mm, šířkou 1 999 mm a výškou 1 631 mm. Má rozvor 2 681 mm a světlou výšku 210 mm. E-Pace má objem palivové nádrže 55 litrů a zavazadlový prostor 577 litrů. Má tažnou kapacitu 2 000 kg a maximální užitečné zatížení 646 kg. E-Pace je také vybaven pokročilým systémem pohonu všech kol, který mu pomáhá snadno zvládnout jakýkoli terén.

Konkurenti

Jaguar E-Pace má několik konkurentů, včetně Audi Q3, BMW X1 a Mercedes-Benz GLA. Všechny tyto vozy nabízejí podobnou úroveň výkonu a luxusu. E-Pace má oproti svým konkurentům náskok z hlediska designu. Jeho elegantní linie a svalnaté tělo mu dodávají sportovní vzhled, který vyčnívá z davu. E-Pace má také náskok z hlediska ceny. Je cenově dostupnější než jeho konkurenti, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří chtějí luxusní auto, aniž by museli vydělat peníze.

Závěry

Jaguar E-Pace je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí luxusní vůz s dostatkem výkonu a stylu. Jeho elegantní design a výkonný motor z něj dělají skvělou volbu pro ty, kteří požadují to nejlepší. E-Pace je také cenově dostupnější než jeho konkurenti, což z něj dělá skvělou volbu pro ty, kteří chtějí luxusní auto, aniž by museli vydělat peníze. Jeho pokročilý informační a zábavní systém a pohodlný interiér z něj dělají skvělou volbu pro ty, kteří chtějí vůz nabízející luxusní jízdu. Celkově vzato je Jaguar E-Pace skvělé auto pro ty, kteří chtějí luxusní auto s dostatkem výkonu a stylu.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com, auta.cz, garaz.cz, autojournal.cz, whatcar.com