Vorsteiner znovu uvádí na trh svou řadu V-CSL karbonových dílů karbonových dílů BMW M3 E46


Automobilová společnost Vorsteiner z Huntington Beach v Kalifornii nedávno oznámila opětovné uvedení řady karbonových produktů pro úctyhodné E46 BMW M3 a jsem nadšený. Tato řada, nazývaná V-CSL Carbon Fiber Program, se skládá z předního nárazníku, víka zavazadlového prostoru, středové konzoly a zadního difuzoru. Tato společnost je možná známá svými koly, ale docela dobře dělá i karoserii.

Vše je navrženo tak, aby připomínalo ultravzácné E46 M3 CSL, auto, které se bohužel v USA nikdy neprodávalo. A stačí se podívat na Vorsteinerovy fotografie. Nádherný.

Pokud chcete, aby vaše vlastní E46 M3 vynikla, nebudou tu dlouho… pokud se o nich již nemluvilo, jak říká Vorsteiner, že omezuje výrobu na pouhých 103 kusů.

Každý kus je ručně vyroben ze značkového 1X1 tkaného pre-preg autoklávovaného uhlíkového vlákna a cena tomu jistě odpovídá. Ale pak jsou kusy velmi vysoké kvality a je docela cool, že jsou vyráběny in-house v jižní Kalifornii. Opětovné uvedení není k ničemu – je to u příležitosti 20letého výročí značky.

Žádná z těchto změn nejsou malé. Ale pak jsou poctou jednomu z nejúžasnějších továrních výtvorů BMW všech dob. Zejména pro oči Američanů, kteří nikdy neměli možnost zírat na jednoho na podlaze jejich místního showroomu. Navíc si v těchto divokých časech exteriérového designu BMW, které právě prožíváme, myslím, že zaměřit se na největší hity značky je velmi cool věc.

Je také naprosto logické, že Vorsteiner šel s touto sadou oslavit 20 let – jaká sakra éra začínat.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com