Už nemusíte vlastnit Ford Bronco, abyste mohli jít do terénu


Až dosud, pokud jste se chtěli podívat do jednoho ze skvělých off-roadových center Ford, museli jste vlastnit SUV Ford Bronco z roku 2021 nebo novější. Jistě, zážitek byl pak pro majitele „zdarma“, ale spíš ne. To se nyní vše mění, protože pokud se chcete jen pobavit a nakopat si trochu hlíny ve voze Bronco, Ford zpřístupňuje půldenní off-roadové zážitky široké veřejnosti ve svých provozovnách Bronco Off-Roadeo.

Podle Fordu slušný počet lidí, kteří doprovázeli majitele Bronco na tyto off-roadové zážitky (manželé, rodiče, přátelé atd.), si nakonec sami koupili vozidlo Ford – a více než polovina těchto nákupů byla právě Bronco. Takže někoho s velkým obchodním smyslem v Modrém oválu si musel myslet, proč ho neotevřet všem?

Od nynějška si každý může zarezervovat půldenní off-roadový zážitek na Bronco Off-Roadeo v Mt. Potosi u Las Vegas; Moab, Utah; a Horseshoe Bay v Texasu. Cena čtyřhodinového zážitku je 795 USD za vozidlo a umožňuje, aby se do zábavy zapojil jeden řidič a až tři hosté. To není zrovna levné – i když je to trochu srovnatelné s půjčovnami Jeepů a SxS v turistických hotspotech – ale zahrnuje to víc než jen pěknou projížďku špínou.

Itinerář půldenního dobrodružství je zkrácenou verzí 10hodinového terénního zážitku, který majitelé Bronca získají. A podle Forda se účastníkům stále dostává praktického koučování, aby se naučili co dělat a co ne v off-roadu, což je hezké vzhledem k tomu, že program vítá lidi všech úrovní zkušeností. Ukazuje se, že ne každý je šampionem Baja, předpokládám. Koučování zahrnuje také odborné navádění po stopách, jakmile je vůz venku v přírodě, které se odehrává na skutečných stezkách, a také kurzy určené ke zdůraznění schopností SUV.

I když je to zjevně skvělý obchodní podnik určený k prodeji více aut, jsem také docela rád, že více lidí nyní může zažít off-road, i když nemají robustní vozidlo. Stejně jako mnoho outdoorových silových sportů není vždy snadné je prozkoumat poprvé a programy, jako je tento, usnadňují zapojení všem od mladých lidí po prarodiče. Pokud jde o mě, dokážu si představit, že by to pro někoho, jako je můj táta nebo manželka, bylo pekelným překvapením, vzhledem k tomu, že milují myšlenku off-roadu, ale ani jeden z nich nemá vlastní zařízení.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com