Přeplňovaná Toyota Sienna na taškách je jako zpětný Lotus Evora


Minivany jsou jen zřídkakdy upravovány, a proto je jejich modifikace v podstatě skvělá. Zvlášť, když odvedete stejně dobrou práci jako majitel této Toyoty Sienna z roku 2012, který tu svou modernizoval na devítky s kompresorem HKS, vzduchovým odpružením a vkusnou karoserií. Výsledkem je, že je to minivan, který dokáže vysadit děti ve škole stejně dobře jako vyhoří během noci na plavbě.

Tato Toyota, která je aktuálně uvedena k prodeji na Bring A Trailer, byla upravena tak, aby na ní vylepšila téměř vše. Začněme pod kapotou, s jeho 3,5litrovým 2GR-FE V6, který byl použit i v Lotusu Evora. Je vybaven spoustou výkonových dílů HKS, včetně sání, kompresoru, mezichladiče a ECU, plus výfuk Megan Racing.

Výkon není uveden v seznamu, ale uživatel Sienna Chat uvedl, že na kola ukládá téměř 300 koní a 310 liber-stop točivého momentu. Sienna může být těžká, ale tahle by vás překvapila na semaforu – jak dobře to zní.

Není to jen hrdina v přímé linii, protože jeho stavitel přidal vzpěru a výztuhu podvozku, aby zpevnil podvozek. 20palcová kola s rozšířenými pneumatikami o 245 sekcích ubírají také boční stěnu pro ostřejší ovládání, zatímco vzduchové odpružení a tlumiče Megan Racing dodávají pohodlí. Stejně tak dvoubarevné kožené potahy sedadel, které jsou doplněny vylepšeným zvukovým systémem.

Vše bylo upraveno tak, aby vypadalo jako součást, s přední částí faceliftu 2018 a kompletní sadou karoserie City Kruiser. Hovoříme o předním lemu, bočních nástavcích, zástěnách, zadním difuzoru a spoileru, plus rozšířené blatníky pro agresivnější postoj. To vše se spojuje jako upravený minivan tak vkusný, že by si mohl vysloužit obdiv i lidí, kteří by jinak nebyli vidět v jednom.

Pokud ano, stále máte čas na něj přihodit v Bring A Trailer před koncem aukce v pátek v 15:45 východního času. S jistotou víme jen to, že někoho v pondělí vyhodí ve škole na něčem chladnějším, než odchází v pátek.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com