Nástupce Lamborghini Huracan Spied Tiché řízení v režimu EV


Dlouho zvěstovaný hybridní nástupce Lamborghini Huracan s dvojitým turbodmychadlem V8 byl spatřen při testování ve Španělsku. Navzdory letům vířících spekulací o tom, zda si Lamboovo dětské superauto zachová svou ikonickou V10, už není pochyb o tom, že se vydá cestou temné strany. Nástupce Huracánu má nejen nezaměnitelnou notu plochého V8, ale také se zdá, že má plně tichý režim EV a vypadá schopně jako plug-in hybrid.

Na videu zveřejněném společností NCars na YouTube je vidět testovací mezek, jak tiše křižuje kolem Sierra Nevada ve Španělsku, poblíž města Pradollano. Udělá několik kol po horských silnicích v okolí města, přičemž nevydává žádný hluk. Stanou se dvě zajímavé věci: Za prvé, kameramanovi málem přejet prototyp, zdánlivě ve snaze je zastrašit. Zadruhé, prototyp vystřelí při pokusu o manévr v nízké rychlosti a zní to vážně agresivně.

Existují také blízké pohledy na styl vozu navzdory těžké kamufláži. Nové dítě Lambo bude převzaty z nové vlajkové lodi Lamborghini Revuelto, a to zejména v designu zadní části. Vpředu jsou v každém spodním grilu obrovská šestiúhelníková světla, zatímco přední světlomety byly oproti Huracanu zmenšené. Zadní část vypadá úplně nadneseně z Revuelta, zádi dominuje obrovský výfuk umístěný uprostřed a agresivní difuzor. Na voze jsou také dvoje dvířka palivové nádrže, jedna strana neoznačená a druhá strana označená elektrickým varováním, indikujícím možný nabíjecí port EV.

Zdá se, že další dětské superauto Lambo bude skutečným odklonem od Huracanu. S plochým V8, hybridním pohonem a zcela novým směrem linie Huracan bude tento určitě jiný. Ale dokud to bude pravé Lambo, to znamená šílené, hlasité a maximální v každém ohledu, bude to A-OK.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com