Kamarádství a vlastní nákladní vozy Ford


Kamarádství a cool trucky

Texoma F-100 Roundup, nyní již 8. ročník, se ukázal jako naprosto úžasná událost. Toto setkání zakázkových nákladních vozů Ford F-100, které se konalo 6. května 2023 v Gainesville v Texasu, předčilo všechna očekávání. Akce se nachází na farmářském trhu v Gainesville a předvedla ohromující řadu pečlivě vyrobených nákladních vozidel, která zanechala nadšence v úžasu.

Navzdory spalujícímu texaskému vedru se účastníci nenechali odradit a ukázali své nadšení a kamarádství. Byl to pohled na…

Když jsme kolem poledne dorazili k registrační přepážce, s nadšením jsme se dozvěděli, že již bylo zaregistrováno rekordních 245 kamionů, což překonalo čísla z předchozího roku. Tato působivá účast je důkazem rostoucí popularity této akce a neochvějné vášně milovníků nákladních vozidel.

Navzdory spalujícímu texaskému vedru se účastníci nenechali odradit a ukázali své nadšení a kamarádství. Byl to pohled, jak si majitelé a obdivovatelé nákladních vozidel vyměňovali příběhy, vyměňovali si tipy a triky a libovali si v jejich společné lásce k těmto ikonickým vozidlům.

Vyjadřujeme naši upřímnou vděčnost Allenu Davisovi, jeho oddanému týmu a všem, kteří se podíleli na organizaci této pozoruhodné show. Jejich tvrdá práce a odhodlání zajistily, že Texoma F-100 Roundup dostál své pověsti nejlepšího setkání pro nadšence nákladních vozidel.

Když akce skončila, vzduch naplnilo očekávání na příští rok F-100 Roundup. Nadšenci netrpělivě očekávají příležitost znovu se ponořit do neuvěřitelné přehlídky zakázkových nákladních vozů F-100, navázat nová přátelství a oslavit svou společnou vášeň.

Chcete-li se o této mimořádné události dozvědět více, navštivte oficiální webovou stránku texomaf100roundup.com. Zapište si do kalendářů, protože F-100 Roundup je zážitek, který by si žádný milovník nákladních vozidel neměl nechat ujít!Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: cktruckmag.com