Honda E 2024 – Vzhled, výbava, konkurenti – Novinky automobilového průmyslu


Honda E je revoluční elektromobil, který byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám moderních řidičů. Toto vozidlo je poháněno elektromotorem, který je schopen zajistit hladkou a efektivní jízdu. Honda E se vyznačuje moderním a stylovým designem, který zaručeně zaujme, ať jde kamkoli. Honda E 2024 – všechny vlastnosti tohoto vozu v našem článku.

Vzhled

Honda E je stylový hatchback s moderním aerodynamickým designem. Jeho štíhlé světlomety a elegantní křivky mu dodávají sportovní vzhled. Vzhled také nabízí širokou škálu barev, ze kterých si můžete vybrat. Honda E je vybavena výkonným elektrickým motorem a vysokokapacitní baterií, která poskytuje dojezd až 136 mil. Disponuje také regenerativním brzděním a řadou dalších pokročilých funkcí. Honda E má interiér, který je pohodlný a prostorný. Je vybaven digitální palubní deskou, 7palcovým dotykovým displejem a řadou dalších praktických funkcí. Honda E 2024 – všechny informace o tomto voze zde!

Motor

Honda E je poháněna elektromotorem o výkonu 135 kW, který produkuje výkon až 154 koní a točivý moment 232 lb-ft. Má maximální rychlost 93 mil/h a odhadovaný čas z 0-60 mph za 8,3 sekundy. Honda E je vybavena 35,5 kWh lithium-iontovou baterií, která poskytuje dojezd až 136 mil. Je také vybavena rekuperačním brzděním, které pomáhá šetřit energii a prodlužuje dojezd. Honda E je vybavena řadou pokročilých bezpečnostních prvků, včetně asistenta pro jízdu v pruzích, adaptivního tempomatu a automatického nouzového brzdění. Má také 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Honda E 2024 – níže najdete všechny konkurenty tohoto modelu auta.

Interiér

Honda E má interiér, který je pohodlný a prostorný. Je vybaven digitální palubní deskou, 7palcovým dotykovým displejem a řadou dalších praktických funkcí. Honda E je vybavena řadou pokročilých asistenčních systémů pro řidiče, včetně asistenta pro jízdu v pruzích, adaptivního tempomatu a automatického nouzového brzdění. Má také 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Honda E je k dispozici v řadě barev, včetně červené, modré, bílé a černé. Má také řadu možností obložení interiéru, včetně látky, kůže a dřeva.

Cena

Honda E má vyvolávací cenu 26 160 liber. Je k dispozici v řadě úrovní výbavy s cenami od 26 160 do 30 160 GBP. Honda E má nárok na vládní grant Plug-in Car Grant, který může snížit pořizovací cenu až o 3 500 liber. Má také nárok na grant OLEV, který může snížit náklady na instalaci domácího dobíjecího bodu. Honda E je také způsobilá pro řadu možností financování a leasingu, včetně osobního smluvního nákupu (PCP) a splátkového prodeje (HP). Tyto možnosti mohou učinit vůz dostupnějším a snadněji ovladatelným.

Bezpečnost

Honda E je vybavena řadou pokročilých bezpečnostních prvků, včetně asistenta pro jízdu v pruzích, adaptivního tempomatu a automatického nouzového brzdění. Má také 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP. Honda E je vybavena řadou airbagů, včetně airbagů řidiče a spolujezdce, bočních airbagů a hlavových airbagů. Má také řadu dalších bezpečnostních systémů, jako je zpětná kamera a sledování mrtvého úhlu. Honda E má řadu asistenčních systémů pro řidiče, včetně asistenta pro jízdu v jízdním pruhu, adaptivního tempomatu a automatického nouzového brzdění. Tyto systémy přispívají k bezpečnějšímu a příjemnějšímu řízení vozu.

Barvy

Honda E je k dispozici v řadě barev, včetně červené, modré, bílé a černé. Má také řadu možností obložení interiéru, včetně látky, kůže a dřeva. Honda E je k dispozici s řadou designů kol, včetně 16palcových litých kol a 18palcových litých kol. Má také řadu možností vnějšího stylu, jako jsou spoilery a boční prahy. Honda E je k dispozici s řadou exteriérových doplňků, včetně střešních nosičů, nosičů kol a střešních boxů. Toto příslušenství může pomoci učinit vůz všestrannějším a praktičtějším.

Výbava

Honda E má na výběr řadu možností a konfigurací, včetně různých barev, prvků interiéru a bezpečnostních prvků. Vozidlo také nabízí řadu možností nabíjení, včetně domácí nabíjecí stanice, veřejných nabíjecích stanic a přenosné nabíječky. Honda E má také řadu asistenčních technologií pro řidiče, jako je adaptivní tempomat a asistent pro jízdu v pruzích.

Rozměry

Honda E je kompaktní vozidlo, které je jen něco málo přes 4 metry dlouhé, 1,7 metru široké a 1,5 metru vysoké. Vozidlo má rozvor 2,6 metru a světlou výšku 145 mm. Honda E má pohotovostní hmotnost 1 527 kg a maximální užitečné zatížení 545 kg.

Konkurenti

Honda E má na trhu elektrických vozidel řadu konkurentů, včetně Nissanu Leaf, Volkswagenu e-Golf a BMW i3. Tato vozidla nabízejí řadu funkcí a možností, včetně různých velikostí baterií, možností nabíjení a asistenčních technologií pro řidiče. Každé z těchto vozidel nabízí jiný zážitek z jízdy, proto je důležité před nákupem prozkoumat a porovnat.

Závěry

Honda E je revoluční elektrické vozidlo, které nabízí řadu funkcí a možností, které splňují potřeby moderních řidičů. Vozidlo má řadu konkurentů na trhu s elektrickými vozidly, proto je důležité před nákupem prozkoumat a porovnat. Honda E je stylové a efektivní elektrické vozidlo, které jistě zaujme, ať už jde kamkoli.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com, auta.cz, garaz.cz, autojournal.cz, whatcar.com