Ford Mustang Mach-E 2024 – Vzhled, výbava, konkurenti – Novinky automobilového průmyslu


Ford Mustang Mach-E je plně elektrické SUV, které bylo navrženo tak, aby poskytovalo vzrušující a efektivní zážitek z jízdy. Je první svého druhu od ikonické značky Ford Mustang a přichází s nejnovějšími technologiemi a funkcemi. Mustang Mach-E je revoluční vozidlo, které má způsobit revoluci na trhu s elektromobily. Ford Mustang Mach-E 2024 – všechny vlastnosti tohoto vozu v našem článku.

Vzhled

Ford Mustang Mach-E je elegantní, moderní elektrické vozidlo. Jeho exteriér je navržen s aerodynamickými liniemi a agresivním postojem. Jeho charakteristická mřížka chladiče a ikonický odznak Mustang mu dodávají klasický vzhled. Mach-E má řadu výrazných barevných variant, včetně Rapid Red, Star White a Infinite Blue. Má také 19palcová hliníková kola, LED světlomety a panoramatickou skleněnou střechu. Ford Mustang Mach-E je stylové elektrické vozidlo, které vyčnívá z davu. Ford Mustang Mach-E 2024 – všechny informace o tomto voze zde!

Motor

Ford Mustang Mach-E je poháněn elektromotorem a 75,7 kWh baterií. Má dojezd až 300 mil na jedno nabití a dokáže zrychlit z 0 na 60 mph za 3,5 sekundy. Mach-E je vybaven pokročilým systémem regenerativního brzdění, který zachycuje energii a dobíjí baterii. Je také vybaven systémem Intelligent All-Wheel Drive pro lepší trakci a ovladatelnost. Ford Mustang Mach-E je silné elektrické vozidlo s dostatkem výkonu. Ford Mustang Mach-E 2024 – níže najdete všechny konkurenty tohoto modelu auta.

Interiér

Ford Mustang Mach-E má prostorný a pohodlný interiér. Je vybaven 15,5palcovým dotykovým displejem, digitálním přístrojovým štítem a ambientním osvětlením. Sedadla jsou čalouněna prémiovou kůží a jsou vyhřívaná a ventilovaná. Mach-E má také řadu pokročilých asistenčních funkcí řidiče, včetně adaptivního tempomatu a asistenta pro jízdu v pruzích. Nabízí také Apple CarPlay a Android Auto pro snadnou integraci smartphonu. Ford Mustang Mach-E nabízí luxusní a technicky propracovaný interiér.

Cena

Ford Mustang Mach-E je k dispozici ve čtyřech úrovních výbavy. Základní model začíná na 43 895 dolarech a nejvyšší model začíná na 60 500 dolarech. Nabízí také řadu volitelných balíčků a funkcí. Mach-E má nárok na federální daňové úlevy až do výše 7 500 USD a státní pobídky až do výše 2 500 USD. Má také nárok na kredity za vozidlo s nulovými emisemi (ZEV) až do výše 2 500 $. Ford Mustang Mach-E je cenově dostupné elektrické vozidlo se spoustou možností.

Bezpečnost

Ford Mustang Mach-E je vybaven řadou pokročilých bezpečnostních prvků. Má zadní kameru, hlídání mrtvého úhlu a automatické nouzové brzdění. Nabízí také adaptivní tempomat a asistent pro jízdu v pruzích. Mach-E má 5hvězdičkové celkové hodnocení bezpečnosti od National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA). Má také 5hvězdičkové hodnocení za testy bočního nárazu a převrácení. Ford Mustang Mach-E je bezpečný a spolehlivý elektromobil.

Barvy

Ford Mustang Mach-E je k dispozici v řadě výrazných barev. Má Rapid Red, Star White, Infinite Blue a Cyber ​​Orange. Má také karbonizovanou šedou, antihmotovou modř a ikonickou stříbrnou. Mach-E má také řadu exteriérových akcentů a pruhů. Patří mezi ně pruhy Mach-E GT Performance Edition a pruhy Mach-E California Route 1. Zákazníci si také mohou vybrat z různých variant kol. Ford Mustang Mach-E má na výběr z různých barev a akcentů.

Výbava

Ford Mustang Mach-E se dodává ve třech různých konfiguracích: Standard Range, Extended Range a First Edition. Každá výbava nabízí jinou úroveň výkonu a dojezdu, přičemž standardní rozsah nabízí dojezd až 300 mil. Extended Range a First Edition nabízejí větší výkon a dojezd, přičemž First Edition nabízí dojezd až 370 mil.

Rozměry

Ford Mustang Mach-E je velké SUV s délkou 188,3 palce a šířkou 76,9 palce. Má rozvor 117,7 palce a výšku 63,9 palce, což z něj dělá pohodlné a prostorné vozidlo. Mustang Mach-E má také světlou výšku 6,7 palce, což mu umožňuje zvládnout většinu terénu v terénu.

Konkurenti

Ford Mustang Mach-E čelí tvrdé konkurenci ostatních elektrických SUV, jako je Tesla Model Y, Jaguar I-Pace a Audi e-tron. Každé z těchto vozidel nabízí vlastní sadu funkcí a výkonu, takže je obtížné rozhodnout, které z nich je nejlepší. Mustang Mach-E vyniká od konkurence svým ikonickým stylem Mustang, silným výkonem a dlouhým dojezdem.

Závěry

Ford Mustang Mach-E je vzrušující a revoluční elektrické SUV, které jistě zaujme. Nabízí skvělou kombinaci výkonu, dojezdu a stylu, díky kterým je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elektrické vozidlo. Mustang Mach-E je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elektrické vozidlo, které vyčnívá z davu.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com

Zdroj: caranddriver.com, auta.cz, garaz.cz, autojournal.cz, whatcar.com