BMW M4 2024 – Vzhled, výbava, konkurentiBMW M4 je vysoce výkonný sportovní vůz, který jistě zaujme. Má výkonný motor, elegantní design a luxusní interiér. M4 je vůz, díky kterému budete vyčnívat z davu. BMW M4 2024 – všechny vlastnosti tohoto vozu v našem článku.

Vzhled

BMW M4 se může pochlubit elegantním, svalnatým exteriérem, širokým postojem a ostrými liniemi. Díky ikonické mřížce chladiče a typickým světlometům je nezaměnitelný. M4 je k dispozici v řadě barev exteriéru, od klasické černé po výraznou modrou. M4 má agresivní přední nárazník, prahové lišty a zadní spoiler. Je také vybaven 19palcovými koly a volitelnou střechou z uhlíkových vláken. Vzhled design M4 jistě zaujme. BMW M4 je dokonalým spojením stylu a výkonu. Jeho vnější design jistě zaujme a jeho výkonnostní schopnosti vám vyrazí dech. BMW M4 2024 – všechny informace o tomto voze zde!

Motor

BMW M4 pohání 3,0litrový řadový šestiválec s dvojitým přeplňováním. Produkuje 425 koní a 406 lb-ft točivého momentu, což mu umožňuje zrychlit z 0-60 mph za pouhých 4,1 sekundy. M4 má také 8stupňovou automatickou převodovku. M4 je vybavena řadou výkonnostních prvků, včetně launch control, aktivního M diferenciálu a adaptivního systému odpružení. Dodává se také s volitelným paketem Competition, který zvyšuje výkon na 444 koní. BMW M4 je výkonný stroj. Jeho výkonný motor, pokročilá převodovka a výkonnostní vlastnosti z něj dělají vzrušující jízdu. BMW M4 2024 – níže najdete všechny konkurenty tohoto modelu auta.

Interiér

BMW M4 se vyznačuje luxusním interiérem s vysoce kvalitními materiály a sportovním designem. Jeho interiér je k dispozici v řadě barev, od klasické černé až po výraznou červenou. M4 také přichází s řadou volitelných funkcí, jako je head-up displej a audio systém Harman Kardon. M4 je vybavena řadou asistenčních prvků, včetně adaptivního tempomatu, asistenta pro jízdu v jízdním pruhu a sledování mrtvého úhlu. Dodává se také s 12,3palcovým digitálním sdruženým přístrojem, který zobrazuje důležité informace o vozidle. Interiér BMW M4 je dokonalou kombinací luxusu a výkonu. Jeho vysoce kvalitní materiály a pokročilá technologie dělají radost z jízdy.

Cena

BMW M4 má vyvolávací cenu 66 500 $. Balíček Competition přidává k cenovce dalších 4 750 dolarů. M4 je k dispozici také v konvertibilním modelu, jehož počáteční cena je 73 000 $. M4 je k dispozici s řadou volitelných balíčků, jako je balíček Executive a balíček Technology. Tyto balíčky přidávají funkce, jako je vyhřívaný volant, bezdrátová nabíjecí podložka a Wi-Fi hotspot. BMW M4 je působivé vozidlo a jeho cenovka odráží jeho kvalitu a výkon. Jeho volitelné balíčky ho činí ještě atraktivnějším.

Bezpečnost

BMW M4 je vybaveno řadou bezpečnostních prvků, včetně airbagů, zpětné kamery a systému monitorování tlaku v pneumatikách. Dodává se také s aktivním M diferenciálem, který pomáhá zlepšit trakci a stabilitu. M4 je vybavena řadou asistenčních prvků, jako je adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v jízdním pruhu a sledování mrtvého úhlu. Dodává se také s volitelným paketem asistence řidiče, který přidává další bezpečnostní prvky. BMW M4 je bezpečné a spolehlivé vozidlo. Díky pokročilým bezpečnostním prvkům a asistenčním systémům je jízda potěšením.

Barvy

BMW M4 je k dispozici v řadě barev exteriéru, od klasické černé po výraznou modrou. M4 je také k dispozici v různých barvách interiéru, od klasické černé po výraznou červenou. M4 je k dispozici v řadě metalických a nemetalických barev. M4 je také k dispozici v řadě barev speciální edice, jako je Frozen Grey a Frozen Silver. Tyto barvy jsou k dispozici s volitelným paketem Competition. M4 je také k dispozici v různých matných a lesklých povrchových úpravách. BMW M4 je stylové vozidlo a díky paletě barev je ještě atraktivnější. Barvy speciální edice jistě zaujmou.

Výbava

BMW M4 přichází v různých konfiguracích, od základního modelu až po vrcholný model Competition. Je k dispozici s 3,0l motorem s dvojitým přeplňováním a 8stupňovou automatickou převodovkou. M4 má také možnost pohonu všech kol pro zvýšení výkonu a trakce.

Rozměry

BMW M4 má délku 4,7 m, šířku 1,9 m a výšku 1,4 m. Má rozvor 2,8 m a pohotovostní hmotnost 1 715 kg. M4 má maximální rychlost 250 km/h a dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,1 sekundy.

Konkurenti

BMW M4 má na trhu sportovních vozů silnou konkurenci. Audi RS5 a Mercedes-AMG C63 jsou dva z jeho hlavních rivalů. M4 však nabízí jedinečnou kombinaci výkonu, stylu a luxusu, které se jeho konkurenti nemohou rovnat.

Závěry

BMW M4 je výkonný a luxusní sportovní vůz, který zaujme. Nabízí jedinečnou kombinaci výkonu, stylu a luxusu, které se jeho konkurenti nemohou rovnat. Pokud hledáte auto, se kterým budete vyčnívat z davu, BMW M4 je ideální volbou.


Autorkou tohoto článku je: Redaktorka Karel Mašek
Zdrojem fotografií v tomto příspěvku je: pixabay.com a freepik.com


Zdroj: caranddriver.com, auta.cz, garaz.cz, autojournal.cz, whatcar.com